Atpakaļ

Normunds Indāns: „Esmu pastnieka profesijas un Rojas patriots”

Jau 12. reizi VAS „Latvijas pasts’’ organizēja konkursu „Mans pastnieks’’, lai apzinātu un godinātu aizgājušā gada atbildīgākos un centīgākos pastniekus un pasta nodaļu operatorus Latgales, Kurzemes, Vidzemes, Zemgales un Rīgas reģionā. Kā profesionālākais darba veicējs Kurzemes reģionā nominēts Talsu novada Rojas pasta nodaļas pastnieks Normunds Indāns.

25. jūnijā apritēs 27 gadi kopš Normunds strādā par pastnieku Rojā. Atzinība par darba veikumu saņemta jau 2004. un 2006. gadā, tomēr šajā gadā saņemtā ziņa par iegūto titulu Kurzemes reģionā Normundam ir zināms pārsteigums.

„Skolā vēl negāju, arī lasīt vēl nemācēju, bet, sēžot pie loga, gaidīju, kad uz mūsu mājām tiks atnesta kāda avīze vai žurnāls. Redzot, ka mājai tuvojas tante ar avīzēm, man tie bija lieli prieki. Tad nu skrēju pie pastkastītes, lai savām rokām saņemtu sūtījumu. Jau no mazotnes zināju, ka vēlos kļūt par pastnieku.

Esmu pagodināts un priecīgs par mana darba augsto vērtējumu no iedzīvotāju puses. Zināju, ka rojenieki par mani balso, jo no klientiem saņēmu aizpildītās anketas, lai tās nodotu tālāk. Tomēr pārsteigums bija liels, ka starp Kurzemes reģiona kolēģiem, ne konkurentiem,’’ uzsver Normunds, „2022. gada konkursa Mans pastnieks’’ titulu saņemu es.’’

Kā jau dzīvē notiek, ir bijušas arī domas, kad liekas: nespēšu vairs turpināt darbu. Tomēr, lai kā tas arī būtu, esmu palicis Rojā un turpinu strādāt. Esmu ne tikai Rojas, bet arī pastnieka profesijas patriots,’’ stāsta Normunds.

Normunds ar lielu pacilātību un lepnumu atzīst, ka viņam ļoti patīk strādāt par pastnieku, un pienākumus viņš veic ar tīrāko sirdsapziņu. Saviem klientiem palīdzējis cik vien var, Normunds ir vienkāršs, atsaucīgs un izpalīdzīgs, ar ko arī iemantojis rojenieku mīlestību, pateicību un cieņu.

Mūsu foršākais pastnieks – Rojas sirdī ierakstīts! Milzīgs prieks, Normund, par Tevi! Godam nopelnīts! Tu esi vislabākais!’’ tādus apsveikuma vārdus un prieku par sasniegumiem sociālajos tīklos pauž Normunda apsveicēji.

Arī Talsu novada pašvaldība sveic Normundu Indānu ar augsto darba vērtējumu!

2022. gada labākie pastnieki un pasta operatori, tostarp arī Normunds Indāns, saņems vērtīgas balvas no Latvijas Pasts’’, kas tiks pasniegtas svinīgā pasākumā aprīlī.

Kopumā kādai no konkursa nominācijām tika izvirzīti 999 „Latvijas Pasts’’ pastnieki un pasta operatori. Saņemtas 11 475 iedzīvotāju anketas, tostarp 7797 anketas aizpildītas tiešsaistē.

Par labāko pasta darbinieku ar anketas starpniecību varēja nobalsot līdz 31. janvārim. Vienlaikus tā bija iespēja arī mūsu novada iedzīvotājiem pateikt paldies tieši savam pastniekam vai pasta nodaļas darbiniekam par viņa nozīmīgo darbu.