Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Iesūti
Atpakaļ

Ventspilī bērnu takas divos parkos par 92 210 eiro pārbūvēs “Fixman” un “GoPlay”

Ventspilī bērniem domātas takas Jūrmalas parkā un Pārventas Mežaparkā par 92 210 eiro pārbūvēs SIA “Fixman” un SIA “GoPlay”, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Ar “Fixman” līgums noslēgts par 50 901 eiro, savukārt ar “Go Play” – par 41 309 eiro.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “Fixman” apgrozījums 2021.gadā bija 1,81 miljons eiro, peļņa – 0,17 miljoni eiro. Finanšu dati par pagājušo gadu vēl nav publiskoti. 2007.gadā dibinātais uzņēmums pieder Mikum Lukstiņam (76,24%) un Ilzei Briedei (23,76%).

“GoPlay” apgrozījums 2021.gadā bija 1,71 miljons eiro, peļņa – 90 547 eiro. Finanšu dati par pagājušo gadu vēl nav publiskoti. 2015.gadā dibinātais uzņēmums pieder Jānim Mežulim (51%) un Jānim Ērglim (49%).

Šovasar Ventspils Jūrmalas parkā un Pārventas Mežaparkā paredzēta Džungļu taku pārbūve, uzstādot jaunas rotaļu iekārtas bērniem.

Rekonstruējot rotaļu laukumus Džungļu takās, Jūrmalas parkā paredzēts uzstādīt 15 jaunas un sertificētas rotaļu iekārtas, izveidojot arī vingrošanas iekārtu zonu ar stiepšanās un spēka vingrojumu elementiem, savukārt Pārventas Mežaparkā paredzēts uzstādīt astoņas jaunas rotaļu iekārtas ar kompleksu šķēršļu un rāpšanās tīklu elementu grupu, kas būs paredzētas dažādām bērnu vecuma grupām, sākot jau no trīs gadiem.

Jaunās iekārtas bērniem nodrošinās pilnvērtīgu fizisko, sociālo un kognitīvo spēju attīstību. Veiksmīgi noslēdzoties patlaban izsludinātajam publiskajam iepirkumam par abu Džungļu taku pārbūvi Ventspilī, rotaļu laukumu labiekārtošanas darbus paredzēts sākt jau šī gada vasarā.